О компании Nexans

Всесвітній ведучий експерт в кабельній промисловості

Взявши розвиток енергетики за основу, Nexans відіграє глобальну роль в побудові ринків інфраструктури, промисловості, будівництва та Локальних Мереж (LAN).

 

Як світовий лідер кабельної промисловості, Nexans пропонує широкий асортимент кабелів та кабельних систем для підвищення продуктивності в промисловості, підвищення ефективності бізнесу та підвищення рівня його безпеки, досягнення кращої якості життя та забезпечення довгострокової надійності систем.

Nexans присутній у 40 країнах і веде комерційну діяльність у всьому світі, в Nexans працює понад 25000 спеціалістів, і його обсяг продажів сягнув 7 млрд. євро у 2011 році. Акції компанії Nexans котуються на NYSE Euronext в Парижі.


Infrastructure brochure
Інфраструктура

Nexans надає повний асортимент кабельних систем та рішень для виробництва електроенергії, її передачі та розподілу. Нові технології значно збільшують пропускну здатність кабелів та зменшують небезпеку перебоїв у постачанні електроенергії.

Для зміцнення безпеки на залізничному транспорті та зростання його ефективності Nexans розробив вироби цільового призначення для задоволення потреб залізничної галузі.

Найбільш завантаженим аеропортам світу ми пропонуємо свої кабелі та кабельні системи для енергопостачання і мереж зв’язку, терміналів, систем обробки багажу, освітлення злітно-посадочних смуг, диспетчерських башт, тощо.

Industry brochure Промисловість

Nexans пропонує повний спектр кабельних систем і рішень для різноманітних сегментів промисловості, таких як: автомобілебудування, рухомого складу та аерокосмічної промисловості, суднобудування, атомної енергетики, нафтогазової галузі, обробки матеріалів та автоматизації.

Nexans додає цінності завдяки передовим технологіям та довговічності своєї продукції.

Building brochure Будівництво

Nexans постачає кабельні системи та рішення для облаштування будівель усіх типів: від приватних осель, громадських і офісних будівель до великих промислових комплексі.

Компанія Nexans першою запропонувала вогнестійкі кабелі для громадської безпеки, розробила рішення промислових мереж Ethernet для поєднання офісної платформи з платформою заводського цеху, та гарантує легку її відновлюваність.

Від стандартних продуктів до оновлених рішень енергетики, вся продукція Nexans складає основу майбутнього у будівництві.